facebook ikona

Řezací plotry

prodej a servis řezacích plotru Roland a Graphtec

Kombinované plotry

řez i tisk v jednom

Gravírování

vytváření rozličných typů popisků, nápisů, symbolů, či ornamentů

Paketovací lisy

Lisování odpadů snižuje náklady na likvidaci odpadu.

Řezací plotry

Řezací plotry Roland

Řezací plotry Graphtec rolové

Řezací plotry Graphtec deskové

Jsme dodavatelé řezacích plotrů značky Roland DG a Graphtec. Tyto plotry patří k nejkvalitnějším a nejhouževnatějším plotrům na trhu. Díky spolehlivosti a lety ověřené stabilitě japonských výrobců Vám můžeme nabídnou zařízení, které (díky svým užitným vlastnostem a mnoha vestavěným funkcím, ale také hlavně díky vysoké přesnosti práce, snadnému ovládání a robustní konstrukci) nemají na trhu konkurenci. Obě dvě značky řezacích plotrů jsou mezi uživateli známi svou kvalitou řezu a nízkou poruchovostí.

Ovládání těchto plotrů je snadné a naprosto bezproblémové. Součástí plotrů je vše, co Vám dovoluje ihned a bez jakýchkoliv dalších dokupováni optionu začít pracovat (součástí je intuitivní program, základní nůž).

Vybrat si můžete z několika modelových řad řezacích plotrů. Všechny plotry Roland DG i Graphtec jsou vybaveny optickým čidlem pro ořez samolepek a jsou dodávány včetně řezacího programu.

U značky Roland DG pak můžeme nabídnou kombinované zařízení, které spojují tisk a řez v jednom stroji a tím přinášejí uživateli velkou flexibilitu práce.

Kombinované plotry Roland

© 2024 LPT System, s.r.o. All rights Reserved
Designed by Tom Vild, Programed by Jindrich Ekart

Základní kontakty

LPT System, s.r.o. Telefon: 571 410 432
Jasenická 1734 Mobil: 603 219 214
755 01 VSETÍN Fax: 571 410 433
  Email: lpt (@) lpt.cz

Kde nás najdete

Kde nás najdete

Jsme partneři