facebook ikona

Řezací plotry

prodej a servis řezacích plotru Roland a Graphtec

Kombinované plotry

řez i tisk v jednom

Gravírování

vytváření rozličných typů popisků, nápisů, symbolů, či ornamentů

Paketovací lisy

Lisování odpadů snižuje náklady na likvidaci odpadu.

Kancelářská technika

Naše společnost Vám nabízí špičková zařízení pro kancelářskou práci a hromadné zpracování korespondence. Dodáváme zařízení firem IBICO, GBC, QUARTET, PREMIER, INTIMUS, TAROS, MARTIN YALE, FRAMA a PITNEY BOWES

Zpracování pošty, skládání a obálkování

Pro firmy, které potřebují poskládat a zabalit do obálek větší množství zásilek (faktur, dopisů, nabídek), prdáváme výkonné stroje PITNEY BOWES a P.F.E. Navrhneme a sestavíme modulární řešení skládacího a obálkovacího zařízení přesně podle potřeb Vaší firmy - od zpracování několika tisíc dopisů až po velkokapacitní stroje s výkonem 18 000 obálek za hodinu.
Váš čas vynaložený na nákup, účtování a lepení známek ušetříme zařízeními pro zpracování korespondence. Dodáváme frankovací stroje, elektronické váhy, otvírače dopisů a stolní přístroje na skládání papírů.

Skartování dokumentů

Z každého pracoviště mohou unikat informace na papírech vhozených do odpadkového koše. Tomuto úniku spolehlivě zabrání skartovací stroje INTIMUS=TAROS od firmy SCHLEICHER & CO. Int., které jsou často využívány tam, kde je vyžadován nejvyšší stupeň utajení (státní správa, banky, pojišťovny). V naší nabídce jsou veškeré typy skartovacích strojů od malých personálních až po velké centrální doplněné lisem či setřásačkou.

Vázání dokumentů

Důstojnou formu, reprezentativní a elegantní vzhled dává všem vícelistovým dokumentům vazba. Pro vázání dokumentů přímo ve Vaší firmě nabízíme vázací stroje IBICO a GBC s mimořádně snadnou obsluhou a vysokou kvalitou výsledných dokumentů. Dovážíme vazače s plastovými hřbety, hřebenovou vazbu, laminátory a stroje pro tepelnou vazbu, které sváží až 500 listů papíru. Dokumenty svázané na strojích IBICO a GBC jsou chráněny před poškozením i při častém používání, dostanou profesionální vizáž a usnadní Vám organizaci pomocí barevných hřbetů.

 

© 2024 LPT System, s.r.o. All rights Reserved
Designed by Tom Vild, Programed by Jindrich Ekart

Základní kontakty

LPT System, s.r.o. Telefon: 571 410 432
Jasenická 1734 Mobil: 603 219 214
755 01 VSETÍN Fax: 571 410 433
  Email: lpt (@) lpt.cz

Kde nás najdete

Kde nás najdete

Jsme partneři