facebook ikona

Řezací plotry

prodej a servis řezacích plotru Roland a Graphtec

Kombinované plotry

řez i tisk v jednom

Gravírování

vytváření rozličných typů popisků, nápisů, symbolů, či ornamentů

Paketovací lisy

Lisování odpadů snižuje náklady na likvidaci odpadu.

Tisk do kovu

Tiskárny do kovuPříslušenství pro tiskárnu do kovuStolní foto-gravírovací stroj pro přenos motivu na zlato, stříbro, platinu, mosaz, měď, hliník, nebo nerezovou ocel. Stroj přenese fotografie a texty stejně snadno jako tiskárna potiskne papír. Pro označování i do nerovných povrchů používá hlavu s diamantovým hrotem, který při vysoké rychlosti vytváří precizní fotky, loga a textové nápisy.
MPX-90 je také vhodný pro průmyslové aplikace, např. pro výrobu typových štítků.
Produktový list  Video

ModelPracovní plocha
x - y (mm)
Max. velikost předmětu
(mm)
Rozlišení
(DPI)
Rychlost tisku
(mm/s)
Hmotnost (kg)Cena bez
DPH
MPX-90 80 x 80 100 x 200 x 40 529 50 10.8 83.900

HLAVNÍ RYSY

 • Údery do kovových povrchů pomocí diamantového hrotu vytváří fotografie, ilustrace a text.
 • Tisk vyťukáváním na širokou škálu materiálů, včetně zlata, stříbra, mosazi, mědi, platiny, hliníku, železa, nerez oceli, titanu, niklu, akrylu, stejně jako na povrchy již vyrobených předmětů, apod.
 • Pracovní plocha 80 mm x 80 mm, ale do stroje lze vložit předměty až o velikosti 100 mm (šířka) x 200 mm (délka) x 40 mm (tloušťka).
 • Součástí stroje speciální podložka pro přichycení plochých předmětů a svěrák s vystředěním pro větší předměty
 • Stroj neodebírá žádný materiál, poskytuje čistý provoz, bez zápachu a špon. Denní údržba není nutná.
 • Součástí jsou také jednoduché, ale praktické ovládací softwary: METAZAStudio a Dr. Engrave software. Není zapotřebí žádných zvláštních školení nebo speciálních dovedností.

Jedinečný způsob, jak tisknout do kovů a plastů

MPX-90 používá trvanlivý diamantový hrot. Tento hrot je ideální pro tisk na tvrdší kovy včetně železa, titanu, nerezové oceli, zlata a stříbra. Tvrdost HV materiálu musí být 200 nebo méně. Některé materiály nelze potisknou. Nutný je test materiálu před výrobou. Můžete využít stroj i pro tisk na plasty s podobnou tvrdostí jako je akrylát.

MPX-90 tiskne úderem do materiálu. To znamená, že text nebo obrázek je vytlačen do předmětu bez odebrání cenného materiálu. Vzhledem k tomu, že MPX-90 neprodukuje prach, nemusíte denně čistit.

Velké, malé, ploché, křivé ...

Pracovní plocha je 80 do 80 mm (tloušťka: 40mm), ale pracovní stůl je vyvinut na zatížení objektů téměř jakékoliv délky. Kromě toho je stroj dodáván se svěrákem pro uchycení pera a jiných zakřivených nebo plochých předmětů.

Tisk ve vysoké rychlosti s neuvěřitelnou přesností

MPX-90 je rychlý a přesný. Je možné si vybrat ze čtyř tiskových režimů: textový režim, foto režim, režim s vysokou hustotou a vektorový režim. Vybrání správného režimu pro každou tiskovou úlohu je důležité pro dosažení perfektních výsledků.

METAZAStudio – jednoduše ovládaný návrhový software v ceně

MPX-90 nabízí kompletní řešení včetně všeho potřebného pro spuštění a udržení úspěšného podnikání. Do softwaru METAZAStudio lze importovat, kresby a fotografie z různých zdrojů včetně digitální kamery, mobilních telefonů ve formátech JPG nebo BMP nebo vektorové soubory Adobe AI a EPS*. METAZAStudio podporuje širokou škálu TrueType fontů a umožňuje uživatelům zalamovat text, okolo klenutou linkou nebo vlastní konturou. Pomocí softwaru můžete také vytvořit čárové fonty. METAZAStudio je kompatibilní s Windows ® 7 Professional (64bit/32bit), Windows Vista ® (32bit) a Windows ® 2000/XP.

* Export z Adobe Illustratoru verze 7 a 8.

Dr. ENGRAVE - software pro variabilní datové aplikace v ceně

MPX-90 se dodává i se softwarem Dr. ENGRAVE. Tento software umožňuje importovat databázové soubory z Excelu ve formátu CSV a text ve formátu pro variabilní datové aplikace. Se sekvenční numerickou funkcí vytváření jednoduše na štítky sériová čísla. Dr. ENGRAVE je kompatibilní s Windows ® 7 Professional (64bit/32bit), Windows Vista ® (32bit) a Windows ® 2000/XP.

Technická specifikace:

 • Pracovní plocha: 80 mm x 80 mm
 • Použitelný materiál: zlato, stříbro, mosaz, platina, měď, hliník, železo, nerez ocel, atd. (tvrdosti podle Vickerse [HV] - musí být 200 nebo méně.)
 • Maximální velikost předmětu: 100 mm (šířka) x 200 mm (délka) x 40 mm (tloušťka), nebo 200 mm (šířka) x 100 mm (délka) x 40 mm (tloušťka)
 • Rozlišení: 529 dpi (vysoké rozlišení), 353 dpi (foto), 265 dpi (Text), 1058 dpi (vektor)
 • Tisk: jednosměrně nebo obousměrně (volitelný s Windows ovladače)
 • Rychlost tisku: 50 mm / sec (Foto), 33 mm / sec (s vysokým rozlišením / Text), 24 mm / sec (vektor)
 • Připojení: USB (kompatibilní s Universal Serial Bus specifikace Revize 1, 1)
 • Požadavky na napájení: adaptér: AC 100V až 240V ± 10% 50/60 Hz, stroj: DC19V 1.6A
 • Akustická hladina hluku: pod 70 dB (A)
 • Příkon: 24W
 • Teplota prostředí: 10 až 30° C, vlhkost: 35 až 80% (bez kondenzace )
 • Rozměry: 286 mm (š) x 383 mm (h) x 308 mm (v)
 • Váha: 10.8 kg
 • V dodávce stroje: síťový adaptér, napájecí kabel, čepičky, svěrák, lepicí podložka, testovací matriál, USB kabel, Roland software CD-ROM a uživatelský manuál.

© 2024 LPT System, s.r.o. All rights Reserved
Designed by Tom Vild, Programed by Jindrich Ekart

Základní kontakty

LPT System, s.r.o. Telefon: 571 410 432
Jasenická 1734 Mobil: 603 219 214
755 01 VSETÍN Fax: 571 410 433
  Email: lpt (@) lpt.cz

Kde nás najdete

Kde nás najdete

Jsme partneři